آشنایی با شرکت گلرنگ پخش

آشنایی با شرکت گلرنگ پخش

شركت گلرنگ پخش بعنوان یكی از بزرگترین شركتهای پخش عضو گروه صنعتی گلرنگ، وظیفه ی فروش و پخش بخش عمده ای از محصولات تولیدی این گروه را بر عهده دارد.

شرکت گلرنگ پخش در تاریخ ۷۹/۷/۲ به شماره ثبت ۱۶۷۰۵۵ در اداره ثبت شركتها (تهران) بعنوان شركت سهامی خاص به ثبت رسید. این شركت از بدو تأسیس تا كنون به انجام عملیات بازرگانی از قبیل خرید، فروش و پخش محصولات مختلف ، همچنین واردات و صادرات كالاهای مجاز و نیز اخذ نمایندگی از شركتهای داخلی و خارجی در چارچوب موضوع شركت مبادرت می ورزد. 

 در حال حاضر، این شركت با برخورداری از 30 شعبه در تهران و مراكز استان ها، با در اختیار داشتن انبارهای وسیع و مجهز در این مراكز به انجام عملیات توزیع و فروش مشغول است. افزون بر این شركت گلرنگ پخش با برخورداری از نیروی متخصص و مجرب در تمامی سطوح و بهره گیری از ناوگان پخش مجهز به 250 كامیون و كامیونت تمام كشور را تحت پوشش سرویس دهی خود قرار داده است. این گستردگی ایجاب نموده است كه شركت گلرنگ پخش از سیستمهای پیشرفته نرم افزاری در حوزه های اجرایی پخش و فروش برخوردار شود. 

شركت گلرنگ پخش فعالیت خود را با ۱۸۸ نفر پرسنل آغاز نمود كه این تعداد در سال 1402 به بیش از 2000 نفر رسیده است كه نشان از رشد چشمگیر این شركت طی مدت فعالیت خود دارد.

 

 

-->